Welkom op Curaçao
Jouw eiland, jouw thuis

Bekijk 159 objecten te koop Bekijk 112 objecten te huur Bekijk 15 kavels Verkoop je woning via ons!
RE/MAX BonBini Curacao Over ons

Onze makelaars

Teamphoto of the RE/MAX BonBini Team

Management

Image Hans Vervoord Eigenaar - Algemeen Directeur
Hans Vervoord

E  nickvervoord@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 9232


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Ricardo Egberts Raad van Toezicht / Makelaar
Ricardo Egberts

E  ricardo@realestate-curacao.com
M  +5999 - 669 0786


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Nick Vervoord Sales Directeur / Operationeel Manager
Nick Vervoord

E  nickvervoord@realestate-curacao.com
M  +5999 - 670 0840


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Chris Vervoord Hoofd van ICT / Operations Manager
Chris Vervoord

E  chris@realestate-curacao.com
M  +5999 - 673 8888


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Joost Houtsma Financieel Directeur / Commercieel Vastgoed Makelaar
Joost Houtsma

E  joost@realestate-curacao.com
M  +5999 - 523 3518


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Team Vervoord

Image Thom Vervoord - Team Vervoord Sales Team Vervoord
Thom Vervoord - Team Vervoord

E  thom@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 9227


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Koen Hillenaar - Team Vervoord Sales Team Vervoord
Koen Hillenaar - Team Vervoord

E  koen@realestate-curacao.com
M  +5999 - 660 1110


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Team Albers

Image Mark Albers - Team Albers Sales Team Albers
Mark Albers - Team Albers

E  mark@realestate-curacao.com
M  +5999 - 666 8900


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Derek Plagman - Team Albers Sales Team Albers
Derek Plagman - Team Albers

E  derek@realestate-curacao.com
M  +5999 - 670 3381


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Rick Seisveld - Team Albers Sales Team Albers
Rick Seisveld - Team Albers

E  rick@realestate-curacao.com
M  +5999 - 686 2500


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Tanya Gorissen - Team Albers  Sales Team Albers
Tanya Gorissen - Team Albers

E  tanya@realestate-curacao.com
M   +5999 - 690 5212


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Team Spruit

Image Jeroen Spruit - Team Spruit Sales Team Spruit
Jeroen Spruit - Team Spruit

E  jeroen@realestate-curacao.com
M  +5999 - 525 1390


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten

Image Nathalie Spruit - Team Spruit Sales Team Spruit
Nathalie Spruit - Team Spruit

E  nathalie@realestate-curacao.com
M  +5999 - 568 1108


Biografie en specialisaties Referenties van klanten Bekijk alle objecten