RE/MAX BonBini Curacao Over ons

Onze makelaars

Management

Image Hans Vervoord Eigenaar / Makelaar
Hans Vervoord

E  margriet@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 9232


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Ricardo Egberts Operationeel Manager / Makelaar
Ricardo Egberts

E  ricardo@realestate-curacao.com
M  +5999 - 669 0786


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Team Vervoord

Image Nick Vervoord - Team Vervoord Sales Team Vervoord
Nick Vervoord - Team Vervoord

E  nickvervoord@realestate-curacao.com
M  +5999 - 670 0840


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Thom Vervoord - Team Vervoord Sales Team Vervoord
Thom Vervoord - Team Vervoord

E  thom@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 9227


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Margriet Vervoord Haarhuis - Team Vervoord Sales Team Vervoord
Margriet Vervoord Haarhuis - Team Vervoord

E  margriet@realestate-curacao.com
P  +5999 - 843 9770


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Team Albers

Image Mark Albers - Team Albers Sales Team Albers
Mark Albers - Team Albers

E  mark@realestate-curacao.com
M  +5999 - 666 8900


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Suzanne Mols - Team Albers Sales Team Albers
Suzanne Mols - Team Albers

E  suzanne@realestate-curacao.com
M  +5999 - 664 7110


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Tanya Gorissen - Team Albers Sales Team Albers
Tanya Gorissen - Team Albers

E  tanya@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 5212


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Derek Plagman - Team Albers Sales Team Albers
Derek Plagman - Team Albers

E  derek@realestate-curacao.com
M   +5999 - 670 3381


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Team Spruit

Image Jeroen Spruit - Team Spruit Sales Team Spruit
Jeroen Spruit - Team Spruit

E  jeroen@realestate-curacao.com
M  +5999 - 525 1390


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Nathalie Spruit - Team Spruit Sales Team Spruit
Nathalie Spruit - Team Spruit

E  nathalie@realestate-curacao.com
M  +5999 - 568 1108


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Job van der Wal - Team Spruit Sales Team Spruit
Job van der Wal - Team Spruit

E  job@realestate-curacao.com
M  +5999 - 520 9171


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Sales Associates

Image Nick Miro Sales Associate
Nick Miro

E  nick@realestate-curacao.com
M  +5999 - 670 9239


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Katherine Rowland Sales Associate
Katherine Rowland

E  katherine@realestate-curacao.com
M  +5999 - 666 2808


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Farah Kabbara Sales Associate
Farah Kabbara

E  farah@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 8067


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Marcel Piepenbrink Sales Associate
Marcel Piepenbrink

E  marcel@realestate-curacao.com
M  +5999 - 560 3580


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Janice Tjon Sales Associate
Janice Tjon

E  janice@realestate-curacao.com
M  +5999 - 685 1717


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Lina Pereira Sales Associate
Lina Pereira

E  lina@realestate-curacao.com
M  +5999 664 7100


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Shanira Cicilia Sales Associate
Shanira Cicilia

E  shanira@realestate-curacao.com
M  +5999 566 1037


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Office Staff

Image Catherina van Haersma Buma Hoofd administratie
Catherina van Haersma Buma

E  catherina@realestate-curacao.com
M  +5999 843 9770


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Ellyanne Salas Office Staff
Ellyanne Salas

E  ellyanne@realestate-curacao.com
P  +5999 843 9770


Biografie en specialisaties Referenties van klanten

Image Anita van Nierop Office Staff
Anita van Nierop

E  anita@realestate-curacao.com
P  +5999 843 9770


Biografie en specialisaties Referenties van klanten