Onze makelaars

Management

Image Hans Vervoord Eigenaar / Makelaar
Hans Vervoord
Eigenaar / Makelaar
E  margriet@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 9232

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Ricardo Egberts Operationeel Manager / Makelaar
Ricardo Egberts
Operationeel Manager / Makelaar
E  ricardo@realestate-curacao.com
M  +5999 - 669 0786

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Team Vervoord

Image Hans Vervoord Sales Associate
Hans Vervoord
Sales Associate
E  hans@realestate-curacao.com
M  +5999 - 6909232

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Margriet Vervoord - Haarhuis Marketing
Margriet Vervoord - Haarhuis
Marketing
E  margriet@realestate-curacao.com
P  +5999 - 843 9770

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Nick Vervoord Sales Associate
Nick Vervoord
Sales Associate
E  nickvervoord@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 9227

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Team Albers

Image Mark Albers - Team Albers Makelaar
Mark Albers - Team Albers
Makelaar
E  mark@realestate-curacao.com
M  +5999 - 666 8900

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Suzanne Mols - Team Albers Sales Team Albers
Suzanne Mols - Team Albers
Sales Team Albers
E  suzanne@realestate-curacao.com
M  +5999 - 664 7110

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Tanya Gorissen - Team Albers Sales Team Albers
Tanya Gorissen - Team Albers
Sales Team Albers
E  tanya@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 5212

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Sales Associates

Image Nick Miro Sales Associate
Nick Miro
Sales Associate
E  nick@realestate-curacao.com
M  +5999 - 670 9239

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Katherine Rowland Sales Associate
Katherine Rowland
Sales Associate
E  katherine@realestate-curacao.com
M  +5999 - 666 2808

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Stefan Kuipers Sales Associate
Stefan Kuipers
Sales Associate
E  stefan@realestate-curacao.com
M  +5999 - 686 1179

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Farah Kabbara Makelaar
Farah Kabbara
Makelaar
E  farah@realestate-curacao.com
M  +5999 - 690 8067

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Marcel Piepenbrink Makelaar
Marcel Piepenbrink
Makelaar
E  marcel@realestate-curacao.com
M  +5999 - 560 3580

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Eric Albers Sales Associate
Eric Albers
Sales Associate
E  eric@realestate-curacao.com
M  +5999 - 672 4202

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Janice Tjon Sales Associate
Janice Tjon
Sales Associate
E  janice@realestate-curacao.com
M  +5999 - 685 1717

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Team Spruit

Image Jeroen Spruit - Team Spruit Makelaar
Jeroen Spruit - Team Spruit
Makelaar
E  jeroen@realestate-curacao.com
M  +5999 - 525 1390

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Nathalie Spruit - Team Spruit Sales Team Spruit
Nathalie Spruit - Team Spruit
Sales Team Spruit
E  nathalie@realestate-curacao.com
M  +5999 - 568 1108

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Militza Scoop Sales Team Spruit
Militza Scoop
Sales Team Spruit
E  militza@realestate-curacao.com
M  +599 9 660 4853

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Office Staff

Image Melissa Palm Secretaresse
Melissa Palm
Secretaresse
E  info@realestate-curacao.com
P  +5999 - 843 9770

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Catherina van Haersma Buma Hoofd administratie
Catherina van Haersma Buma
Hoofd administratie
E  catherina@realestate-curacao.com
M  +5999 843 9770

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Ellyanne Salas Office Staff
Ellyanne Salas
Office Staff
E  ellyanne@realestate-curacao.com
P  +5999 843 9770

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten

Image Anita van Nierop Office Staff
Anita van Nierop
Office Staff
E  anita@realestate-curacao.com
P  +5999 843 9770

Biografie en specialisaties
Referenties van klanten